Co mówią o nas klienci ?

Co mówią o nas klienci? Sprawdź wybrane opinie!

Zadowolony klient to dla nas największa motywacja. Wiemy, że opinie o produktach są ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jesteśmy znaną marką, która zdobyła już zaufanie swoich klientów, co potwierdzają poniższe, wybrane, opinie naszych klientów.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem naszych produktów, zachęcamy Cię do zapoznania się nimi oraz do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

W przypadku chęci podzielenia się opinią prosimy o wiadomość.

free amp templates

Szkoda, że pracują głownie na Lacobelu, chociaż palety są zbliżone do siebie. Akurat zależało mi na szybkiej dostawie, ale wiem, że na Śląsku dostępne są również palety Colorimo. Dla takich niezdecydowanych/problematycznych klientów jak ja, radą świetnie służy Pani z obsługi przez którą również złożyłem zamówienie. Ogólnie wszystko na plus. Polecam każdemu - 10/10. 

Ewelina Młynarczyk (Warszawa)

Producent: Lacobel Kolor: 9006 Grey Metal

Pozostałe opinie Klientów!

Inni również ocenili. Sprawdź jak!

  1. Agnieszka Tomczyk (Częstochowa) - Jakiś czas wahałam się czy szklana osłona jest na pewno dobrym rozwiązaniem do mojego mieszkania (mam dwójkę dzieci i małego buldożka francuskiego, a co za tym idzie obawiałam się ,o bezpieczeństwo) jednak ostatecznie przyznam, że skusiła mnie promocja i zaryzykowałam. Nie żałuję.        
    Producent: Colorimo: Kolor: Extra Biały 9003
  2. Patryk Stolarczyk (Płock) - Jak na razie zamówiłem dwie do biura, do części w której przyjmuję klientów. Zdecydowanie spełniają swoje zadanie.
    Producent: Lacobel Kolor: 9007 Aluminium Rich
  3. Mariola Olejnik (Katowice) - Przerabiałam już jedną maskownicę na grzejniki i muszę powiedzieć, że w porównaniu do jakości wykonania, łatwości montażu oraz przede wszystkim estetyce przerzucam się na te szklane od Państwa ze strony! 10/10!                    
    Producent: Colorimo Kolor: Czarny 9005

Zamów osłonę już dzisiaj i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Pomoc

Jeśli masz problem przy zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Elastyczność

Dzięki naszemu konfiguratorowi zamówisz dokładnie taką osłonę jakiej potrzebujesz.

Szybkość

Gwarantujemy najszybszy termin realizacji zamówionych osłon.
regulamin sklepu internetowego