OSŁONA GRZEJNIKA NA GRZEJNIK 300X1600MM

OSŁONA GRZEJNIKA NA GRZEJNIK 300X1600MM

Nazwa produktu: OSŁONA GRZEJNIKA NA GRZEJNIK 300X1600MM

Kod producenta: 190

Wymiar: 30 x 160 cm

Cena: 259,00 zł

Opis produktu

Czasem jeden szczegół gasi cały urok miejsca.

Każdy, kto ma tradycyjne grzejniki w domu, wie, że daleko im do wyrafinowanej estetyki. Niestety ich wymiana na nowe, dorastające do współczesnych trendów designerskich, to bardzo duży koszt.

Tak było do dziś.

Od teraz, małym kosztem możesz przysłonić szpetotę starych grzejników piękną taflą szkła. Idealnie przepuszcza ciepło, więc nie martw o nic. Nigdy więcej widok grzejników nie zakłóci estetyki pomieszczenia.

Idealnie dobierzemy rozmiar i kolor szkła, by pięknie harmonizowało z Twoim pokojem lub gabinetem. Ogromna paleta kilkudziesięciu kolorów daje Ci możliwość nawet najbardziej śmiałej aranżacji, tego do tej pory wstydliwie skrywanego miejsca. Brzydkie grzejniki to już przeszłość.

Wprowadziliśmy dla Państwa całkiem nowy produkt na naszym rynku, jest to również innowacja na skalę europejską a może i światową. Są to osłony grzejników, szklane maskownice którymi można zamaskować najbardziej popularne grzejniki, które są montowane w naszych domach chyba już od około 15 lat.

Grzejniki te pomału stają się mało efektowne natomiast wymiana grzejników na nowsze wiąże się z dużym kosztem. Stąd nasz pomysł na proste i tanie rozwiązanie ich zamaskowanie. Osłony robimy na zamówienie pod każdy wymiar grzejnika. Kolorystyka jest dowolna, w bazie naszej jest kilkaset kolorów. Zapytania jak i zamówienia można kierować pod adres e-mail biuro@oslonygrzejnikow.pl. Osłony posiadają uniwersalne uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej, które są odporne na wysokie temperatury, dodatkowo osłony posiadają specjalne dystanse, które poprawiają cyrkulację powietrza.

Osłony w kolorach gładkich wykonane są ze szkła lakierowanego, dodatkowo podklejone są folią od strony grzejnika, w przypadku pęknięcia szkło zatrzymuje się na folii.

Cena za 1mkw gotowej osłony to 520 zł brutto dla wszystkich kolorów z naszej palety.Koszt transportu jednej osłony to 40 zł brutto.

UWAGA - osłony nie zabierają ciepła, przeprowadziliśmy dokładne badania w laboratorium na Politechnice Gdańskiej i strata mieści w granicach tolerancji błędu, średnio wynosi około 0,5 stopnia co jest nieodczuwalne w warunkach mieszkaniowych. Prosimy o podawanie pierwszego wymiaru jako wysokość grzejnika, drugi wymiar jest długością.

Zakaz kopiowania zdjęć, są własnością producenta.

Pomoc

Jeśli masz problem przy zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Elastyczność

Dzięki naszemu konfiguratorowi zamówisz dokładnie taką osłonę jakiej potrzebujesz.

Szybkość

Gwarantujemy najszybszy termin realizacji zamówionych osłon.
regulamin sklepu internetowego